Aktuální počasí ‘Izbat al ‘Ishsh
Aktuální počasí přímo pro město ‘Izbat al ‘Ishsh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
