- Počasí
- Rusko
- Orenburg Oblast
- Ivanovka
Aktuální počasí Ivanovka
Aktuální počasí přímo pro město Ivanovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
