- Počasí
- Rusko
- Mariy-El Republic
- Ivanovka
Aktuální počasí Ivanovka
Aktuální počasí přímo pro město Ivanovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 14°C |
