- Počasí
- Rusko
- Mariy-El Republic
- Ivanovka
Aktuální počasí Ivanovka
Aktuální počasí přímo pro město Ivanovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 14°C |
