- Počasí
- Rusko
- Tyumen’ Oblast
- Ivanovka
Aktuální počasí Ivanovka
Aktuální počasí přímo pro město Ivanovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
