- Počasí
- Ukrajina
- Chernivtsi Oblast
- Ivankivtsi
Aktuální počasí Ivankivtsi
Aktuální počasí přímo pro město Ivankivtsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
