- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Itahra
Aktuální počasí Itahra
Aktuální počasí přímo pro město Itahra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 41°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 34°C |
