- Počasí
- Brazílie
- Santa Catarina
- Itacorubi
Aktuální počasí Itacorubi
Aktuální počasí přímo pro město Itacorubi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 24°C |
