- Počasí
- Brazílie
- Minas Gerais
- Itacarambi
Aktuální počasí Itacarambi
Aktuální počasí přímo pro město Itacarambi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 25°C |
