- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Istra
Aktuální počasí Istra
Aktuální počasí přímo pro město Istra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
