- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Ispisang-e Bālā
Aktuální počasí Ispisang-e Bālā
Aktuální počasí přímo pro město Ispisang-e Bālā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
