- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Isómata
Aktuální počasí Isómata
Aktuální počasí přímo pro město Isómata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 22°C |
