- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Islāmpur
Aktuální počasí Islāmpur
Aktuální počasí přímo pro město Islāmpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
