- Počasí
- Rusko
- Udmurtiya Republic
- Is’ko
Aktuální počasí Is’ko
Aktuální počasí přímo pro město Is’ko. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
