- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Isi Ghaṟ
Aktuální počasí Isi Ghaṟ
Aktuální počasí přímo pro město Isi Ghaṟ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 20°C |
