Aktuální počasí Isari
Aktuální počasí přímo pro město Isari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 40°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
