- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Isāgarh
Aktuální počasí Isāgarh
Aktuální počasí přímo pro město Isāgarh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 45°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
