- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Ironton
Aktuální počasí Ironton
Aktuální počasí přímo pro město Ironton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 17. 5. (20:40)
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
