Aktuální počasí Inzell
Aktuální počasí přímo pro město Inzell. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vichřice
Platí do 12. 5. (18:00)
Sníh
Platí od 12. 5. (02:00) do 12. 5. (10:00)
Nárazy větru
Platí do 11. 5. (19:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
