- Počasí
- Kongo - DRK
- Mai-Ndombe
- Intsie
Aktuální počasí Intsie
Aktuální počasí přímo pro město Intsie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 25°C |
