- Počasí
- Turecko
- Çanakkalská provincie
- İntepe
Aktuální počasí İntepe
Aktuální počasí přímo pro město İntepe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
