- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Inokuma
Aktuální počasí Inokuma
Aktuální počasí přímo pro město Inokuma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 20°C |
