- Počasí
- Nizozemsko
- Gelderland
- Ingen
Aktuální počasí Ingen
Aktuální počasí přímo pro město Ingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
