- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Indzêr Waray
Aktuální počasí Indzêr Waray
Aktuální počasí přímo pro město Indzêr Waray. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
