- Počasí
- Severní Korea
- P'yŏngan-bukto
- In-dong
Aktuální počasí In-dong
Aktuální počasí přímo pro město In-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
