- Počasí
- Kazachstán
- Atyraū
- Inderbor
Aktuální počasí Inderbor
Aktuální počasí přímo pro město Inderbor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
