- Počasí
- Chorvatsko
- Dubrovačko-Neretvanska
- Imotica
Aktuální počasí Imotica
Aktuální počasí přímo pro město Imotica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 21. 5. (20:00) do 22. 5. (00:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
