- Počasí
- Rusko
- Saratovskaya Oblast
- Imeni Sakko
Aktuální počasí Imeni Sakko
Aktuální počasí přímo pro město Imeni Sakko. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
