- Počasí
- Brazílie
- Santa Catarina
- Imbituba
Aktuální počasí Imbituba
Aktuální počasí přímo pro město Imbituba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
