- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Točigi
- Imaizumi
Aktuální počasí Imaizumi
Aktuální počasí přímo pro město Imaizumi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
