- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Ilsongchŏng
Aktuální počasí Ilsongchŏng
Aktuální počasí přímo pro město Ilsongchŏng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
