- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Ilfracombe
Aktuální počasí Ilfracombe
Aktuální počasí přímo pro město Ilfracombe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 10°C |
