- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Ilah-Ghulām ‘Alī
Aktuální počasí Ilah-Ghulām ‘Alī
Aktuální počasí přímo pro město Ilah-Ghulām ‘Alī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
