- Počasí
- Černá Hora
- Herceg Novi
- Igalo
Aktuální počasí Igalo
Aktuální počasí přímo pro město Igalo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
