- Počasí
- Řecko
- West Macedonia
- Ieropigí
Aktuální počasí Ieropigí
Aktuální počasí přímo pro město Ieropigí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 1. 6. (13:00) do 1. 6. (19:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
