- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Ida Grove
Aktuální počasí Ida Grove
Aktuální počasí přímo pro město Ida Grove. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (10:00) do 14. 5. (19:00)
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 14°C |
