- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangbuk-do
- Icheon
Aktuální počasí Icheon
Aktuální počasí přímo pro město Icheon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
