- Počasí
- Omán
- Az̧ Z̧āhirah
- ‘Ibrī
Aktuální počasí ‘Ibrī
Aktuální počasí přímo pro město ‘Ibrī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 28°C |
