- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Ibrāhīmpur
Aktuální počasí Ibrāhīmpur
Aktuální počasí přímo pro město Ibrāhīmpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
