- Počasí
- Ázerbájdžán
- Quba
- İbrahimhaput
Aktuální počasí İbrahimhaput
Aktuální počasí přímo pro město İbrahimhaput. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 10°C |
