- Počasí
- Brazílie
- Minas Gerais
- Ibirité
Aktuální počasí Ibirité
Aktuální počasí přímo pro město Ibirité. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
