- Počasí
- Austrálie
- Western Australia
- Hyden
Aktuální počasí Hyden
Aktuální počasí přímo pro město Hyden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
