- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Hyde Park
Aktuální počasí Hyde Park
Aktuální počasí přímo pro město Hyde Park. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
