- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Hüttisheim
Aktuální počasí Hüttisheim
Aktuální počasí přímo pro město Hüttisheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
