Aktuální počasí Husby
Aktuální počasí přímo pro město Husby. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 3°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 10°C |
