- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Huntley
Aktuální počasí Huntley
Aktuální počasí přímo pro město Huntley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 5. 5. (01:00)
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
