- Počasí
- Spojené státy americké
- Západní Virginie
- Huntington
Aktuální počasí Huntington
Aktuální počasí přímo pro město Huntington. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí do 23. 5. (08:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 19°C |
