- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Hulín
Aktuální počasí Hulín
Aktuální počasí přímo pro město Hulín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
