- Počasí
- Severní Korea
- Chagang-do
- Hŭial-li
Aktuální počasí Hŭial-li
Aktuální počasí přímo pro město Hŭial-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
