- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Hudongcun
Aktuální počasí Hudongcun
Aktuální počasí přímo pro město Hudongcun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
